T352G106K035AT
KEMETKEMET
T352G106K035AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T352G106K035AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF RADIAL
Foi de date: T352G106K035AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T352G106K035AT
Număr parc T352G106K035AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42982 pcs Fișa cu date T352G106K035AT.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie T353, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-13597
T352G106K035AT-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului G
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc
capacitanță 10µF