T350K476K025AS
KEMETKEMET
T350K476K025AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T350K476K025AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 25V 10% RADIAL
Foi de date: T350K476K025AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T350K476K025AS
Număr parc T350K476K025AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 47UF 25V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 23570 pcs Fișa cu date T350K476K025AS.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.350" Dia (8.90mm)
Serie T350, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-1422
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului K
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1 Ohm descriere detaliata 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 1 Ohm
capacitanță 47µF