T322E686K020AT
KEMETKEMET
T322E686K020AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322E686K020AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 68UF 20V 10% AXIAL
Foi de date: T322E686K020AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
45 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T322E686K020AT
Număr parc T322E686K020AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 68UF 20V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21898 pcs Fișa cu date T322E686K020AT.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-4578
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului E
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 900 mOhm descriere detaliata 68µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 900 mOhm
capacitanță 68µF