T322C106K015AS
KEMETKEMET
T322C106K015AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322C106K015AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 15V 10% AXIAL
Foi de date: T322C106K015AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
149 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T322C106K015AS
Număr parc T322C106K015AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF 15V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 63726 pcs Fișa cu date T322C106K015AS.pdf
Tensiune - evaluat 15V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-1483
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.2 Ohm descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial 3.2 Ohm
capacitanță 10µF