T322B155K035AT
KEMETKEMET
T322B155K035AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322B155K035AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 1.5UF 35V 10% AXIAL
Foi de date: T322B155K035AT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T322B155K035AT
Număr parc T322B155K035AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 1.5UF 35V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63577 pcs Fișa cu date T322B155K035AT.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-4600
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 6 Ohm descriere detaliata 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 6 Ohm
capacitanță 1.5µF