T322B105K050AT
KEMETKEMET
T322B105K050AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322B105K050AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL
Foi de date: T322B105K050AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T322B105K050AT
Număr parc T322B105K050AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57547 pcs Fișa cu date T322B105K050AT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-4616
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 Ohm descriere detaliata 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 8 Ohm
capacitanță 1µF