T322A684K025AT
KEMETKEMET
T322A684K025AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322A684K025AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 0.68UF 25V 10% AXIAL
Foi de date: T322A684K025AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T322A684K025AT
Număr parc T322A684K025AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 0.68UF 25V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 79069 pcs Fișa cu date T322A684K025AT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-4581
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului A
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 12 Ohm descriere detaliata 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 12 Ohm
capacitanță 0.68µF