T212A105K050CS
KEMETKEMET
T212A105K050CS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T212A105K050CS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 1.0UF 10% 50V AXIAL
Foi de date: T212A105K050CS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
38 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T212A105K050CS
Număr parc T212A105K050CS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 1.0UF 10% 50V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15654 pcs Fișa cu date T212A105K050CS.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Hermetically Sealed
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.135" Dia x 0.422" L (3.43mm x 10.72mm)