SSHB21H-R12296
KEMETKEMET
SSHB21H-R12296 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SSHB21H-R12296
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CMC 29.6MH 1.2A 2LN TH
Foi de date: 1.SSHB21H-R12296.pdf2.SSHB21H-R12296.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SSHB21H-R12296
Număr parc SSHB21H-R12296 Producător KEMET
Descriere CMC 29.6MH 1.2A 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38221 pcs Fișa cu date 1.SSHB21H-R12296.pdf2.SSHB21H-R12296.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 1.024" L x 0.906" W (26.00mm x 23.00mm) Serie SSHB21H
Evaluări - Pachet / Caz Vertical, 4 PC Pin
Alte nume 399-17129 Temperatura de Operare -25°C ~ 120°C
Numărul de linii 2 Tipul de montare Through Hole
Inductanță @ Frecvență 29.6mH @ 10kHz Înălțime (Max) 0.610" (15.50mm)
Tip filtru - Caracteristici -
descriere detaliata 29.6mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 490 mOhm Rezistența DC (DCR) (Max) 490 mOhm
Rating-ul curent (Max) 1.2A Aprobări -