SS21V-250015
KEMETKEMET
SS21V-250015 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SS21V-250015
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CMC 1.5MH 2.5A 2LN TH
Foi de date: SS21V-250015.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SS21V-250015
Număr parc SS21V-250015 Producător KEMET
Descriere CMC 1.5MH 2.5A 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71527 pcs Fișa cu date SS21V-250015.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm) Serie SS
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Vertical, 4 PC Pin Alte nume 399-10570
Temperatura de Operare -25°C ~ 120°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 1.5mH @ 1kHz
Înălțime (Max) 1.004" (25.50mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 1.5mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.5A DCR 100 mOhm
Rezistența DC (DCR) (Max) 100 mOhm Rating-ul curent (Max) 2.5A