SS21V-070179
KEMETKEMET
SS21V-070179 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SS21V-070179
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CMC 17.9MH 700MA 2LN TH
Foi de date: SS21V-070179.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SS21V-070179
Număr parc SS21V-070179 Producător KEMET
Descriere CMC 17.9MH 700MA 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69318 pcs Fișa cu date SS21V-070179.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm) Serie SS
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Vertical, 4 PC Pin Alte nume 399-10565
Temperatura de Operare -25°C ~ 120°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 17.9mH @ 1kHz
Înălțime (Max) 1.004" (25.50mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 17.9mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.1 Ohm
Rezistența DC (DCR) (Max) 1.1 Ohm Rating-ul curent (Max) 700mA