SC-15-10JH
KEMETKEMET
SC-15-10JH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SC-15-10JH
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului COMMON MODE CHOKE 1MH 15A 2LN TH
Foi de date: SC-15-10JH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SC-15-10JH
Număr parc SC-15-10JH Producător KEMET
Descriere COMMON MODE CHOKE 1MH 15A 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26529 pcs Fișa cu date SC-15-10JH.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 1.732" Dia (44.00mm) Serie SC
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Horizontal, 4 PC Pin Alte nume 399-10661
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 1mH @ 100kHz
Înălțime (Max) 1.614" (41.00mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 1mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15A DCR 12 mOhm
Rezistența DC (DCR) (Max) 12 mOhm Rating-ul curent (Max) 15A
Aprobări -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SC-1600-112
SC-1600-112
Producători: Hirose
Descriere: CRIMP CONTACT FEMALE 24-28AWG
In stoc: 472936 pcs
Descarca: SC-1600-112.pdf
RFQ
SC-15-10J
SC-15-10J
Producători: KEMET
Descriere: COMMON MODE CHOKE 1MH 15A 2LN TH
In stoc: 21847 pcs
Descarca: SC-15-10J.pdf
RFQ
Producători: KEMET
Descriere: COMMON MODE CHOKE 2MH 15A 2LN TH
Descarca: SC-15-200.pdf
Producători: Hirose
SC-15
SC-15
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE CERAMIC 15A 600VAC 170VDC
Descarca: SC-15.pdf
Descriere: CMC 500UH 15A 2LN TH
Descarca: SC-15-05J.pdf
Producători: Bud Industries, Inc.
Descriere: CABINET ALUM 10.75"L X 13.93"W
In stoc: 745 pcs
SC-15-20JH
SC-15-20JH
Descarca: SC-15-20JH.pdf
Descriere: CABINET ALUMINUM 8.69"L X 9.93"W
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW