SBC3-680-112
KEMETKEMET
SBC3-680-112 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBC3-680-112
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului FIXED IND 68UH 1.1A 190 MOHM TH
Foi de date: SBC3-680-112.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBC3-680-112
Număr parc SBC3-680-112 Producător KEMET
Descriere FIXED IND 68UH 1.1A 190 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 252523 pcs Fișa cu date SBC3-680-112.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Dimensiune / Dimensiune 0.354" Dia (9.00mm) ecranare Unshielded
Serie SBC Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Vertical Cylinder Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 68µH
Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 190 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder Rezistența DC (DCR) 190 mOhm Max
Ratingul curent 1.1A Curent - saturație 1.2A