SBC2-100-212
KEMETKEMET
SBC2-100-212 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBC2-100-212
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 2.1A 60 MOHM TH
Foi de date: SBC2-100-212.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBC2-100-212
Număr parc SBC2-100-212 Producător KEMET
Descriere FIXED IND 10UH 2.1A 60 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 238621 pcs Fișa cu date SBC2-100-212.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia (7.00mm) ecranare Unshielded
Serie SBC Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Vertical Cylinder Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 60 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder Rezistența DC (DCR) 60 mOhm Max
Ratingul curent 2.1A Curent - saturație 2.1A