S501LF357V2R7A
KEMETKEMET
S501LF357V2R7A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S501LF357V2R7A
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP 350F -5% +10% 2.7V T/H
Foi de date: S501LF357V2R7A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile S501LF357V2R7A
Număr parc S501LF357V2R7A Producător KEMET
Descriere CAP 350F -5% +10% 2.7V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6774 pcs Fișa cu date S501LF357V2R7A.pdf
Tensiune - evaluat 2.7V Toleranţă -5%, +10%
terminare PC Pins Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie S501 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 399-11546
Temperatura de Operare -40°C ~ 65°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.402" (61.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.1 mOhm @ 1kHz
descriere detaliata 350F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 3.1 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 65°C capacitanță 350F