R76UI02204000J
KEMETKEMET
R76UI02204000J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R76UI02204000J
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL
Foi de date: R76UI02204000J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R76UI02204000J
Număr parc R76UI02204000J Producător KEMET
Descriere CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 139809 pcs Fișa cu date R76UI02204000J.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 2000V (2kV) Tensiunea nominală - AC 700V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serie R76
Evaluări AEC-Q200 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-12615
76UI02204000J
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.437" (11.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 220pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 220pF