R76QW41004030J
KEMETKEMET
R76QW41004030J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R76QW41004030J
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 5% 1KVDC RADIAL
Foi de date: R76QW41004030J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
84 pcs
168 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R76QW41004030J
Număr parc R76QW41004030J Producător KEMET
Descriere CAP FILM 1UF 5% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14664 pcs Fișa cu date R76QW41004030J.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 600V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Serie R76
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-12847
76QW41004030J
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.476" (37.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.579" (40.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 1µF