R75PI3100ZA40K
KEMETKEMET
R75PI3100ZA40K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R75PI3100ZA40K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Foi de date: R75PI3100ZA40K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R75PI3100ZA40K
Număr parc R75PI3100ZA40K Producător KEMET
Descriere CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106220 pcs Fișa cu date R75PI3100ZA40K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Serie R75
Evaluări AEC-Q200 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-11857
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.535" (13.60mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.1µF