R71MF32204030K
KEMETKEMET
R71MF32204030K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R71MF32204030K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 420VDC RAD
Foi de date: R71MF32204030K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R71MF32204030K
Număr parc R71MF32204030K Producător KEMET
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 420VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 133577 pcs Fișa cu date R71MF32204030K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 420V Tensiunea nominală - AC 220V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serie R71
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-12509
71MF32204030K
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.476" (12.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 220V 420V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.22µF
Aplicații High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Power Factor Correction (PFC)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
R71MF31504030K
R71MF31504030K
Producători: KEMET
Descriere: CAP FILM 0.15UF 10% 420VDC RAD
In stoc: 199457 pcs
Descarca: R71MF31504030K.pdf
RFQ
R71MI36804030K
R71MI36804030K
Producători: KEMET
Descriere: CAP FILM 0.68UF 10% 420VDC RAD