R60EF4100506AJ
KEMETKEMET
R60EF4100506AJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R60EF4100506AJ
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Foi de date: R60EF4100506AJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R60EF4100506AJ
Număr parc R60EF4100506AJ Producător KEMET
Descriere CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 113924 pcs Fișa cu date R60EF4100506AJ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serie R60
Evaluări AEC-Q200 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-11497
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial capacitanță 1µF