R60DI447040L0K
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R60DI447040L0K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC RADIAL
Foi de date: 1.R60DI447040L0K.pdf2.R60DI447040L0K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R60DI447040L0K
Număr parc R60DI447040L0K Producător KEMET
Descriere CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59459 pcs Fișa cu date 1.R60DI447040L0K.pdf2.R60DI447040L0K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 40V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm) Serie R60
Evaluări AEC-Q200 ambalare -
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-18619
60DI447040L0K
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.476" (12.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 4.7µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 4.7µF