R46KW447040P1M
KEMETKEMET
R46KW447040P1M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R46KW447040P1M
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 4.7UF 20% 560VDC RADIAL
Foi de date: R46KW447040P1M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile R46KW447040P1M
Număr parc R46KW447040P1M Producător KEMET
Descriere CAP FILM 4.7UF 20% 560VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31107 pcs Fișa cu date R46KW447040P1M.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 560V Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Serie R46 Evaluări X2
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 399-11846 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Spațiul de plumb 1.476" (37.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 4.7µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 4.7µF Aplicații EMI, RFI Suppression