R46KN333040H1M
KEMETKEMET
R46KN333040H1M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R46KN333040H1M
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 0.33UF 20% 560VDC RAD
Foi de date: R46KN333040H1M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile R46KN333040H1M
Număr parc R46KN333040H1M Producător KEMET
Descriere CAP FILM 0.33UF 20% 560VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136658 pcs Fișa cu date R46KN333040H1M.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 560V Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Serie R46
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-12443
46KN333040H1M
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.634" (16.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.33µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.33µF