R46KI24705001K
KEMETKEMET
R46KI24705001K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R46KI24705001K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 10% 560VDC RAD
Foi de date: R46KI24705001K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R46KI24705001K
Număr parc R46KI24705001K Producător KEMET
Descriere CAP FILM 0.047UF 10% 560VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 250676 pcs Fișa cu date R46KI24705001K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 560V Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serie R46
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-9647
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.437" (11.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.047µF