R413N310000M1M
KEMETKEMET
R413N310000M1M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R413N310000M1M
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL
Foi de date: R413N310000M1M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R413N310000M1M
Număr parc R413N310000M1M Producător KEMET
Descriere CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88742 pcs Fișa cu date R413N310000M1M.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 300V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Serie R41
Evaluări AEC-Q200, X1, Y2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-5983
413N310000M1M
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.673" (17.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.1µF