PEH169PA4100QB2
KEMETKEMET
PEH169PA4100QB2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PEH169PA4100QB2
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 100VDC SCREW
Foi de date: PEH169PA4100QB2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PEH169PA4100QB2
Număr parc PEH169PA4100QB2 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 1000UF 100VDC SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4395 pcs Fișa cu date PEH169PA4100QB2.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă -10%, +30%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie PEH169 Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 399-12296
A472GC102Q100A
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.512" (13.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 110 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 110 mOhm @ 100Hz 7000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF