M550B828M006AT
KEMETKEMET
M550B828M006AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M550B828M006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
Foi de date: M550B828M006AT.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 219 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 219 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
8 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M550B828M006AT
Număr parc M550B828M006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 219 pcs Fișa cu date M550B828M006AT.pdf
Tensiune - evaluat 6V Tip Hermetically Sealed
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Serie M55 Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz M55 Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.520" (13.20mm)
Caracteristici General Purpose ESR (rezistență în serie echivalentă) 15 mOhm
descriere detaliata 8200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6V M55 Module 15 mOhm capacitanță 8200µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
M5511 SL005
M5511 SL005
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 12COND 22AWG SHLD 100'
In stoc: 7071 pcs
Descarca: M5511 SL005.pdf
RFQ
M550B828M006AG
M550B828M006AG
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
In stoc: 203 pcs
Descarca: M550B828M006AG.pdf
RFQ
M550B828M006AH
M550B828M006AH
Producători: KEMET
In stoc: 213 pcs
Descarca: M550B828M006AH.pdf
M5511 SL001
M5511 SL001
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 12COND 22AWG SHLD 1000'
In stoc: 7087 pcs
Descarca: M5511 SL001.pdf
M550B828K006AS
M550B828K006AS
In stoc: 210 pcs
Descarca: M550B828K006AS.pdf
M550B828M006AS
M550B828M006AS
In stoc: 186 pcs
Descarca: M550B828M006AS.pdf
Descriere: CABLE 7COND 22AWG SHLD 1000'
Descarca: M5510 SL001.pdf
Descriere: CABLE 7COND 22AWG SHLD 100'
Descarca: M5510 SL005.pdf
M550B828M006AA
M550B828M006AA
In stoc: 245 pcs
Descarca: M550B828M006AA.pdf
M5510 SL002
M5510 SL002
Descriere: CABLE 7COND 22AWG SHLD 500'
Descarca: M5510 SL002.pdf
M550B828K006AT
M550B828K006AT
In stoc: 195 pcs
Descarca: M550B828K006AT.pdf
Descriere: CABLE 12COND 22AWG SHLD 500'
Descarca: M5511 SL002.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW