L1210R4R7MDWIT
KEMETKEMET
L1210R4R7MDWIT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L1210R4R7MDWIT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 1.25A 100 MOHM
Foi de date: L1210R4R7MDWIT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L1210R4R7MDWIT
Număr parc L1210R4R7MDWIT Producător KEMET
Descriere FIXED IND 4.7UH 1.25A 100 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 157275 pcs Fișa cu date L1210R4R7MDWIT.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie L-DWI
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Alte nume 399-9599-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.106" (2.70mm) Frecventa - Self Resonant 70MHz
descriere detaliata 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.25A 100 mOhm 1210 (3225 Metric) Rezistența DC (DCR) 100 mOhm
Ratingul curent 1.25A Curent - saturație -