L0805R100MPWRT
KEMETKEMET
L0805R100MPWRT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L0805R100MPWRT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului INDUCTORPOWER LINE 0805 10H 20%
Foi de date: L0805R100MPWRT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L0805R100MPWRT
Număr parc L0805R100MPWRT Producător KEMET
cantitate valabila 1120653 pcs Fișa cu date L0805R100MPWRT.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie L-PWR
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume 399-17796-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm) Frecventa - Self Resonant 32MHz
Caracteristici - descriere detaliata 10µH Unshielded Wirewound Inductor 125mA 360 mOhm 0805 (2012 Metric)
Rezistența DC (DCR) 360 mOhm Ratingul curent 125mA