L0805B470MDWLT
KEMETKEMET
L0805B470MDWLT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L0805B470MDWLT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER
Foi de date: L0805B470MDWLT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L0805B470MDWLT
Număr parc L0805B470MDWLT Producător KEMET
cantitate valabila 536970 pcs Fișa cu date L0805B470MDWLT.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie L-DWL
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume 399-17733-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Inductanţă 47µH Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm)
Frecventa - Self Resonant - Caracteristici -
descriere detaliata 47µH Unshielded Wirewound Inductor 0805 (2012 Metric) Rezistența DC (DCR) -