F863BW474K310Z
KEMETKEMET
F863BW474K310Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F863BW474K310Z
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Foi de date: F863BW474K310Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F863BW474K310Z
Număr parc F863BW474K310Z Producător KEMET
Descriere CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 131086 pcs Fișa cu date F863BW474K310Z.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 310V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Serie F863
Evaluări AEC-Q200, X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-14806
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.752" (19.10mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.47µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression