F863BC104K310R
KEMETKEMET
F863BC104K310R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F863BC104K310R
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL
Foi de date: F863BC104K310R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F863BC104K310R
Număr parc F863BC104K310R Producător KEMET
Descriere CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 862199 pcs Fișa cu date F863BC104K310R.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 310V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serie F863
Evaluări AEC-Q200, X2 ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-14817-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.437" (11.10mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.1µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression