F161ZS475K063V
KEMETKEMET
F161ZS475K063V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F161ZS475K063V
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC SMD
Foi de date: F161ZS475K063V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F161ZS475K063V
Număr parc F161ZS475K063V Producător KEMET
Descriere CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15135 pcs Fișa cu date F161ZS475K063V.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 40V
Toleranţă ±10% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm) Serie F161
Evaluări AEC-Q200 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume 399-12303-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.283" (7.20mm)
descriere detaliata 4.7µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard capacitanță 4.7µF