F161WP155K050V
KEMETKEMET
F161WP155K050V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F161WP155K050V
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 1.5UF 10% 50VDC SMD
Foi de date: F161WP155K050V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F161WP155K050V
Număr parc F161WP155K050V Producător KEMET
Descriere CAP FILM 1.5UF 10% 50VDC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61920 pcs Fișa cu date F161WP155K050V.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC 30V
Toleranţă ±10% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.402" L x 0.358" W (10.20mm x 9.10mm) Serie F161
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume 399-12301
399-12301-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.224" (5.70mm)
descriere detaliata 1.5µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard capacitanță 1.5µF