ESK478M025AN2AA
KEMETKEMET
ESK478M025AN2AA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESK478M025AN2AA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: ESK478M025AN2AA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESK478M025AN2AA
Număr parc ESK478M025AN2AA Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63483 pcs Fișa cu date ESK478M025AN2AA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie ESK Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 399-6612
SK478M025AN2AAKPLP
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.496" (38.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 4700µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ESK565
ESK565
Producători: Apex Tool Group
Descriere: TIP,SPECIAL WAX MELT,W100PG,HOWM
In stoc: 3779 pcs
Descarca:
RFQ
ESK476M035AC3EA
ESK476M035AC3EA
Producători: KEMET
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 35V THRUHOLE
In stoc: 640753 pcs
Descarca: ESK476M035AC3EA.pdf
RFQ
ESK577
ESK577
Producători: Apex Tool Group
Descriere: TIP SPECIAL ETD W/ELECTROLESS
Descarca:
ESK477M6R3AE3AA
ESK477M6R3AE3AA
Producători: KEMET
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Descarca: ESK477M6R3AE3AA.pdf
ESK502
ESK502
Descriere: TIP SPECIAL ETA W/ELECTRLESS
ESK559
ESK559
Descriere: TIP SHANK THREADED CT6
ESK476M035AC3AA
ESK476M035AC3AA
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL