ESH338M010AL3AA
KEMETKEMET
ESH338M010AL3AA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESH338M010AL3AA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: ESH338M010AL3AA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESH338M010AL3AA
Număr parc ESH338M010AL3AA Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 124623 pcs Fișa cu date ESH338M010AL3AA.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.512" Dia (13.00mm)
Serie ESH Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.265A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 399-6583
SH338M010AL3AAKPLP
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 3300µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ESH337M035AH1AA
ESH337M035AH1AA
Producători: KEMET
Descriere: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 297733 pcs
Descarca:
RFQ
ESH336M063AG3AA
ESH336M063AG3AA
Producători: KEMET
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 413935 pcs
Descarca: ESH336M063AG3AA.pdf
RFQ
ESH3B M6G
ESH3B M6G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE GEN PURP 100V 3A DO214AB