ESG475M400AH2AA
KEMETKEMET
ESG475M400AH2AA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESG475M400AH2AA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: ESG475M400AH2AA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESG475M400AH2AA
Număr parc ESG475M400AH2AA Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 127638 pcs Fișa cu date ESG475M400AH2AA.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie ESG Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 399-6091 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 3.5 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.5 Ohm @ 100kHz
descriere detaliata 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.5 Ohm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 4.7µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ESG157M500AQ5AA
ESG157M500AQ5AA
Producători: KEMET
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 500V T/H