ESC477M016AH1AA
KEMETKEMET
ESC477M016AH1AA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESC477M016AH1AA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.ESC477M016AH1AA.pdf2.ESC477M016AH1AA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESC477M016AH1AA
Număr parc ESC477M016AH1AA Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 252845 pcs Fișa cu date 1.ESC477M016AH1AA.pdf2.ESC477M016AH1AA.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie ESC Ripple Current @ Low Frequency 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 399-6085
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 85 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 85 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 85 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 470µF Aplicații General Purpose