ELG337M400AT3AA
KEMETKEMET
ELG337M400AT3AA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELG337M400AT3AA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Foi de date: ELG337M400AT3AA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELG337M400AT3AA
Număr parc ELG337M400AT3AA Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17608 pcs Fișa cu date ELG337M400AT3AA.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie ELG Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9575A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 399-6061
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 195 mOhm @ 20kHz
descriere detaliata 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 195 mOhm @ 20kHz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 330µF