EE2-12TNU
KEMETKEMET
EE2-12TNU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EE2-12TNU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Foi de date: EE2-12TNU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
3360 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EE2-12TNU
Număr parc EE2-12TNU Producător KEMET
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33832 pcs Fișa cu date EE2-12TNU.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 250VAC, 220VDC - Max
Serie EE2 Timp de eliberare 1ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 399-11035-5 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 2ms Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver Alloy, Gold Alloy
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Latching, Dual Coil Rezistența bobinei 1.03 kOhms
Puterea bobinei 140 mW Coil curent 11.7mA