EB2-24TNU-L
KEMETKEMET
EB2-24TNU-L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EB2-24TNU-L
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Foi de date: EB2-24TNU-L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EB2-24TNU-L
Număr parc EB2-24TNU-L Producător KEMET
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50493 pcs Fișa cu date EB2-24TNU-L.pdf
Porniți tensiunea (Max) 18 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 250VAC, 220VDC - Max
Serie EB2 Timp de eliberare 1ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 2ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Rating de contact (curent) 1A
Materiale de contact Silver Alloy, Gold Alloy Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Latching, Dual Coil
Rezistența bobinei 2.88 kOhms Puterea bobinei 200 mW
Coil curent 8.3mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EB2-24TNU
EB2-24TNU
Producători: KEMET
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
In stoc: 50233 pcs
Descarca: EB2-24TNU.pdf
RFQ
EB2-12SNU-L
EB2-12SNU-L
Producători: KEMET
In stoc: 59915 pcs
Descarca: EB2-12SNU-L.pdf
RFQ
EB2-3NU
EB2-3NU