CWR11KH105KC
KEMETKEMET
CWR11KH105KC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWR11KH105KC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 1.0UF 10% 25V 1411
Foi de date: CWR11KH105KC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWR11KH105KC
Număr parc CWR11KH105KC Producător KEMET
Descriere CAP TANT 1.0UF 10% 25V 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 55657 pcs Fișa cu date CWR11KH105KC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume 1001-2315-2
1001-2315-2-MIL
CWR11KH105KC7370
T492B105K025CH
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului -
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici Military Rata de eșec C (0.01%)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 6.5 Ohm descriere detaliata 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 6.5 Ohm
capacitanță 1µF