CKR11BX331KM
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CKR11BX331KM
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 330PF 100V 10% AXIAL
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CKR11BX331KM
Număr parc CKR11BX331KM Producător KEMET
Descriere CAP CER 330PF 100V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 64737 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură BX
Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Serie Military, MIL-PRF-39014, CKR11
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume C114T331K1X5CM
CKR11BX331KM-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Axial
capacitanță 330pF Aplicații General Purpose