CKC33C224GCGAC7210
KEMETKEMET
CKC33C224GCGAC7210 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CKC33C224GCGAC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 2%
Foi de date: CKC33C224GCGAC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CKC33C224GCGAC7210
Număr parc CKC33C224GCGAC7210 Producător KEMET
Descriere KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 2% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8175 pcs Fișa cu date CKC33C224GCGAC7210.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.106" (2.70mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.366" L x 0.402" W (9.30mm x 10.20mm) Serie KC-LINK
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3640 (9110 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.22µF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric) capacitanță 0.22µF