CK06BX104K
KEMETKEMET
CK06BX104K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CK06BX104K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL
Foi de date: 1.CK06BX104K.pdf2.CK06BX104K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CK06BX104K
Număr parc CK06BX104K Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 110794 pcs Fișa cu date 1.CK06BX104K.pdf2.CK06BX104K.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură BX
Dimensiune / Dimensiune 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Serie Military, MIL-C-11015, CK06