CK05BX182K
KEMETKEMET
CK05BX182K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CK05BX182K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1800PF 100V 10% RADIAL
Foi de date: 1.CK05BX182K.pdf2.CK05BX182K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CK05BX182K
Număr parc CK05BX182K Producător KEMET
Descriere CAP CER 1800PF 100V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 258936 pcs Fișa cu date 1.CK05BX182K.pdf2.CK05BX182K.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură BX
Dimensiune / Dimensiune 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serie Military, MIL-C-11015, CK05
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1001-2009
1001-2009-MIL
C052K182K1X5CA
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.200" (5.08mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Radial
capacitanță 1800pF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CK05BX152K
CK05BX152K
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1500PF 100V 10% RADIAL
In stoc: 118026 pcs
Descarca: CK05BX152K.pdf
RFQ
CK05BX182K
CK05BX182K
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP CER 1800PF 100V 10% RADIAL