CK05BX150K
KEMETKEMET
CK05BX150K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CK05BX150K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 15PF 200V 10% RADIAL
Foi de date: 1.CK05BX150K.pdf2.CK05BX150K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CK05BX150K
Număr parc CK05BX150K Producător KEMET
Descriere CAP CER 15PF 200V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 225597 pcs Fișa cu date 1.CK05BX150K.pdf2.CK05BX150K.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură BX
Dimensiune / Dimensiune 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serie Military, MIL-C-11015, CK05
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1001-2006
1001-2006-MIL
C052K150K2X5CA
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.200" (5.08mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 15pF ±10% 200V Ceramic Capacitor BX Radial
capacitanță 15pF Aplicații General Purpose