CDR34BP103AFUS7185
KEMETKEMET
CDR34BP103AFUS7185 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR34BP103AFUS7185
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 50V BP 1812
Foi de date: CDR34BP103AFUS7185.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR34BP103AFUS7185
Număr parc CDR34BP103AFUS7185 Producător KEMET
Descriere CAP CER 10000PF 50V BP 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16747 pcs Fișa cu date CDR34BP103AFUS7185.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.059" (1.50mm) Coeficientul de temperatură BP
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 1001-2341-6
1001-2341-6-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
capacitanță 10000pF Aplicații General Purpose