CDR31BX472BKUR
KEMETKEMET
CDR31BX472BKUR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR31BX472BKUR
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 100V 10% BX 0805
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
25000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR31BX472BKUR
Număr parc CDR31BX472BKUR Producător KEMET
Descriere CAP CER 4700PF 100V 10% BX 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 267773 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură BX
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805N472K1XRL
CDR31BX472BKUR-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
capacitanță 4700pF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CDR31BX472BKUP
CDR31BX472BKUP
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 4700PF 100V 10% BX 0805
In stoc: 283331 pcs
Descarca:
RFQ
CDR31BX472BKURAJ
CDR31BX472BKURAJ
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: CAP CER 4700PF 100V BX 0805