CDR31BP101BKWS
KEMETKEMET
CDR31BP101BKWS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR31BP101BKWS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 100PF 100V BP 0805
Foi de date: CDR31BP101BKWS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR31BP101BKWS
Număr parc CDR31BP101BKWS Producător KEMET
Descriere CAP CER 100PF 100V BP 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 135502 pcs Fișa cu date CDR31BP101BKWS.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură BP
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 1001-2139-2
1001-2139-2-MIL
C0805N101K1GSL7185
CDR31BP101BKWS7185
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
capacitanță 100pF Aplicații General Purpose